HAUSER

Nejlepší violoncellista na světě vystoupí živě v zahradách na zámku Kroměříž.

Pro velký úspěch přidáváme druhý koncert 27. 7. 2024.

Vyzbrojený jiskrou ze svého prvního vyprodaného sólovového koncertu v pražské O2 Areně připravil HAUSER pro svoje fanoušky ještě větší a poutavější show.

Nezmeškejte dokonalé spojení emocí a klasické hudby. Bad boy mezi instrumentalisty a zakládající člen 2Cellos, známý jednoduše jako HAUSER, vystoupí v rámci svého celosvětové turné „Rebel with a cello” pod širým nebem.

Buďte i vy součástí světové show klasické hudby, která si získala srdce lidí po celém světě. HAUSER přinese své charakteristické vystoupení plné unikátních vizuálních efektů a romantických, expresivních a hravých tónů.

Velkolepé – Romantické – Rebelské

Zatančete si s ním a podlehněte jeho podmanivému kouzlu.

HAUSER, ŽIVĚ. REBEL WITH A CELLO. Celosvětové turné.

Hudební rošťák a romantik – tak Hausera znají jeho fanoušci, a to především prostřednictvím dechberoucích videí, jako je například nesmírně populární „Beach Party” nebo snový vizuální koncept „Alone Together”.

Úspěch HAUSERA sahá daleko za hranice mnoha milionů sledujících na YouTube, Facebooku a Instagramu, kde má oddanou mezinárodní fanouškovskou základnu, která se neustále rozrůstá. Má také na kontě miliardy audio streamů a zhlédnutí videí napříč platformami sociálních médií. Chorvatský violoncellista je fenomén, který je jak virtuóz, tak neodolatelný a živočišný performer. Pro HAUSER-ovy fanoušky jde možná jednoduše o jeho schopnost sjednotit generace milovníků hudby.

Sledujte HAUSER-a